#

Pierwsza edycja akcji “Darmowe wejściówki” rozpocznie się 14 sierpnia, pierwsi zwycieńscy będą ogłoszeni 1 września – ten dzień nie musi być taki smutny dla uczniów.

Co musisz zrobić by dostać darmową wejściówkę dla siebie i znajomego? To bardzo proste, wypełnij ankietę dotyczącą naszej firmy i zdobąć dwa darmowe bilety na dowolną z tras w jednym z naszych parków linowych!

Pamiętaj, jeśli nie wygrałeś zawsze możwsz spróbować ponownie swoich sił w przyszłym miesiącu, a może udało Ci się już wygrać? Nie ma problemu byś spróbował ponownie swoich sił! Pamiętaj by ponownie dać sobie szansę!

Ankieta zajmiej CI maksymalnie pięć minut, musisz podać wszystkie wymagane dane by móc brać udział w losowaniu, biorąc udział w ankiecie zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych i tym samym zgadzasz się na dodanie swojego maila do newselttera.

Nie zezwala się na wielokrotne podchodzenie do akcji w jednej edycji, jeśli wypełniłeś już ankietę w tej edycji poczekaj na kolejną, akcja jest rozpoczynana od nowa co każde dwa tygodnie.

Jakie dodatkowa atrakcje na Państwa czekają? Nocne extrema, katering, grill, nieograniczony czas i możliwości poruszania się po parku. Realizujemy również Państwa pomysły, oczywiście w granicach rozsądku.

#

Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu, w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

#

Uwaga, chcesz zwiększyć swoje szanse?

Pierwsze dziesięć osób wypełniające ankiete w danej edycji
mają podwójne szanse na zgarnięcie wejściówek!!

#

Park linowy w Lublinie

Lublin / Zalew Zemborzycki

Dowiedz się więcej Zobacz jak do nas dojechać


Park linowy w Okunince

Okuninka / Jezioro Białe

Dowiedz się więcej Zobacz jak do nas dojechać


#

Zobacz więcej zdjęć w dziale Galeria!