#

osoba na zjeździe tyrolskim

Pierwsza edycja akcji “Darmowe wejściówki” rozpocznie się 14 sierpnia, pierwsi zwycieńscy będą ogłoszeni 1 września – ten dzień nie musi być taki smutny dla uczniów.

Co musisz zrobić by dostać darmową wejściówkę dla siebie i znajomego? To bardzo proste, wypełnij ankietę dotyczącą naszej firmy i zdobąć dwa darmowe bilety na dowolną z tras w jednym z naszych parków linowych!

Pamiętaj, jeśli nie wygrałeś zawsze możwsz spróbować ponownie swoich sił w przyszłym miesiącu, a może udało Ci się już wygrać? Nie ma problemu byś spróbował ponownie swoich sił! Pamiętaj by ponownie dać sobie szansę!

#

Ankieta zajmiej CI maksymalnie pięć minut, musisz podać wszystkie wymagane dane by móc brać udział w losowaniu, biorąc udział w ankiecie zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych i tym samym zgadzasz się na dodanie swojego maila do newselttera.

Nie zezwala się na wielokrotne podchodzenie do akcji w jednej edycji, jeśli wypełniłeś już ankietę w tej edycji poczekaj na kolejną, akcja jest rozpoczynana od nowa co każde dwa tygodnie.

Jakie dodatkowa atrakcje na Państwa czekają? Nocne extrema, katering, grill, nieograniczony czas i możliwości poruszania się po parku. Realizujemy również Państwa pomysły, oczywiście w granicach rozsądku.

#

Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu, w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

+48 602 664 598

Uwaga, chcesz zwiększyć swoje szanse?

Pierwsze dziesięć osób wypełniające ankiete w danej edycji
mają podwójne szanse na zgarnięcie wejściówek!!

#

Park linowy w Lublinie

Lublin / Zalew Zemborzycki

Dowiedz się więcej Zobacz jak do nas dojechać


Park linowy w Okunince

Okuninka / Jezioro Białe

Dowiedz się więcej Zobacz jak do nas dojechać

#

Zobacz więcej zdjęć w dziale Galeria!